President! Ty nuk të takon me negocu me Serbinë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

President! Ty nuk të takon me negocu me Serbinë!

Shkruar nga: Fadil Maloku

19:55 | 21 Korrik 2018

1. Kosova me legjislacionin e saj Parlamentar, si kryenegociator me Serbinë nuk e detyron me asnjë germë kushtetuese Presidentin THAÇI të hyj në aranzhime të interesit kombëtar e shtetëror!

2. Është aula e Kuvendit dhe karizma e kryeministrit (HARADINAJ) ajo që u detyrohen objektivave dhe interesave të lartëcekura!

3. Thaçit, me “germat” kushtetuese, i takon veç vendi i “kryeplakut” tē katundit që duhet të pret dhe përcjell mysafir…Por, po çuditem me indeferencën e Rambos!?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!