Presidenti i Interit pëlqen gjestin e Mourinhos duke i provokuar tifozët e Juvetusit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Presidenti i Interit pëlqen gjestin e Mourinhos duke i provokuar tifozët e Juvetusit

16:25 | 08 Nëntor 2018

Presidenti i Interit pëlqen videon e Mourinhos ku shihet duke provokuar tifozët Juventin.

Pasi Manchester United e mposhti Juventusin 2-1 në stadiumin Allianz mbrëmë, Jose Mourinho iu përgjigj fyerjeve të turmës së biankonerëve duke hyrë në fushë dhe duke e mbuluar dorën me veshin e tij, sikur të thoshte “nuk po dëgjoheni”.

Ky gjest do të diskutohet me siguri në orët dhe ditët e ardhshme, mirëpo ajo që ishte interesant ishte se presidenti i ri i Interit, Steven Zhang, pëlqej videon e Mourinhos në instagram duke bërë që të marrë shumë komente fyese nga tifozët Juventin, përcjell ORAinfo.

Kujtojmë se Manchester United arriti të mposhtë Juventusin mbrëmë me rezultat 2:1. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!