Presidenti i Lyonit falënderon yllin e Realit për transferimin e Marianos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Presidenti i Lyonit falënderon yllin e Realit për transferimin e Marianos

00:00 | 16 Tetor 2017

Mariano Diaz po jeton një moment spektakolar në Olympique Lyon.

Pas largimit nga Real Madrid në këtë verë në këmbim të 8 milionë eurove, sulmuesi dominikan po përjeton një vaneturë të magjishme në Francë.

Ndërsa, presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka falënderuar Karim Benzeman që ju bëri me dije se Mariano është një sulmues i talentuar dhe ata duhej ta transferonin, transmeton ORAinfo.

“Mariano është një lojtar i madh. Para golës është si një bishë dhe është i etur për gola. Dua ta falënderoj Karim Benzeman që na orinetoi në drejtim të tij, pasi ne kemi tashmë sulmin e kompletuar për disa vite”, ka thënë Aulas./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!