Presidenti Ilir Meta në Medvegjë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Presidenti Ilir Meta në Medvegjë

12:07 | 25 Nëntor 2017

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta do ta vizitojë Medvegjën.

Këtë vizitë ai do ta realizojë nesër dhe pasnesër, bën të ditur gazeta “Politika” e Beogradit, transmeton Klan Kosova.

Meta do të do të takohet me kryetarin e trupit Koordinues të qeverisë së Serbisë për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, Zoran Stankoviq dhe me Nebojsha Arsiq, kryetarin e Medvegjës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!