Prezantuesja e RTK-së vesh fustan të ngushtë lule mbi lule të gjithë sot sytë kah ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Prezantuesja e RTK-së vesh fustan të ngushtë lule mbi lule të gjithë sot sytë kah ajo

08:48 | 14 Qershor 2018

Kadrie Canolli e cila shquhet si njëra nder femrat më hot të ekraneve televizive dhe sot po mahnitë, shkruan ORAinfo.


Ajo ka kohë që punon si prezantuese në televizionin publik të Kosovës.

Në rrjetin social Instagram Kadria është shumë aktive dhe publikon fotografi të ndryshme.
E sot ajo shfaqet shumë joshëse me fustanin krejt lula lula./ORAinfo/

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi