Prezantuesja e RTK-së në gjendje të rëndë shëndetësore – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Prezantuesja e RTK-së në gjendje të rëndë shëndetësore

15:28 | 15 Janar 2018

Moderatorja e njohur shqiptare duket se po përjeton një periudhë jo të mirë.

Bëhet fjalë për Arbnora Ademajn, e cila sipas prive është shtrirë në spital në gjendje kritike.

Këtë e konfirmojnë edhe disa fotografi të publikuara ku bukuroshja shihet e shtrirë.

Deri më tani nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë por mësohet se momentalisht ajo është në pritje për t’iu nënshtruar një operacioni pasi që gjendja e saj shëndetësore është rënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!