Prindër KUJDES! ja si falsifikohet skadimi i afatit të ‘Kinder Eggs’ në Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Prindër KUJDES! ja si falsifikohet skadimi i afatit të ‘Kinder Eggs’ në Kosovë

15:34 | 09 Shkurt 2018

Një fotografi e ‘Kinder Eggs’ është shpërndarë sot në Facebook ku shihet falsifikimi i skadimit të afatit.

Mjekja Njomza Xhemaj ka postuar fotografinë e ‘Kinder Surprise’ së cilës mbi datën e skaduar i është ngjitur një tiketë e falsifikuar, transmeton Gazeta Shneta.

Data e parë e skadencës është më 24.08.2017, ndërsa në tiketën e re është vendosur data 29.06.2018.

Bëni kujdes prindër kur dëshironi t’i gëzoni fëmijët me produkte të tilla, para se t’ua rrezikoni shëndetin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!