Prishtinalia kanosi me thikë bashkëshorten, ja çka i ndodhi pastaj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Prishtinalia kanosi me thikë bashkëshorten, ja çka i ndodhi pastaj!

11:26 | 06 Dhjetor 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin mashkull pasi ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij, viktimën-femër.
Kanosja ka ardhur pasi të dy patën një mosmarrëveshje.

“Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!