Prishtinasi i dehur e sulmon fizikisht gruan, ja ҫfarë ndodhi me të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Prishtinasi i dehur e sulmon fizikisht gruan, ja ҫfarë ndodhi me të

14:18 | 12 Nëntor 2017

Policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi në gjendje të dehur e ka sulmuar bashkëshorten e tij.

I dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njoftimi i policisë:

Prishtinë, më 11.11.2017-00:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndim trupore dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!