Pritje të gjata në kufirin Kosovë-Shqipëri (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pritje të gjata në kufirin Kosovë-Shqipëri (Video)

10:31 | 13 Gusht 2017

Në pikën kufitare që lidhet mes Republikës së Kosovës dhe Shqipërisë, konkretisht në Vërmicë sot po del që të jenë kolona të gjata të automjeteve.

Nga një video e cila ka ardhur në redaksinë e Indeksonline shohim se ka një fluks të madh të automjeteve të cilët qytetarët po presin për të kaluar kufirin.

Më poshtë shihni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!