Prizrenalia i bën për spital prindërit e tij! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Prizrenalia i bën për spital prindërit e tij!

11:31 | 13 Janar 2018

Një burrë në Prizren është arrestuar pasi ka rrahur dy prindërit e tij, njofton Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!