Pse Gold Ag po e inqizon Engjin e Shyhretës? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Pse Gold Ag po e inqizon Engjin e Shyhretës?

13:21 | 07 Dhjetor 2017

Ky fundvit si shumë të tjerë bëri bashkë kolegët e shumë zhanreve të muzikës shqiptare. Nuk mund të mos jenë prezente edhe ‘Bilbilat e Mushtishtit’ të cilat ftohen në çdo organizim festiv, përcjell ORAinfo.

E një e re i është shtuar këtij grupi, e që është vajza e Shyretës e cila më shumë se çdo kush tjetër përfitoi nga fama e nënës së saj.

Një shoqerues i denjë i tyre është bërë edhe reperi Gold Ag i cili po shihet shpesh me ato.

Ai ka bërë një inqzim të tavolinës ku është ulur por që në fokus kishte Engjin e Shyretës.

Janë dy më të rinjtë e tavolinës dhe iu ka ecur biseda më së shumti mes vete./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!