Pse i dha fund lidhjes serioz!? Flet më në fund Big Mama për ish të dashurin e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Pse i dha fund lidhjes serioz!? Flet më në fund Big Mama për ish të dashurin e saj…

09:22 | 14 Janar 2018

Një nga këngëtaret më të përfolura të vitit që lamë pas ishte edhe këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Big Mama!

Jo vetëm për shkak të operacionit që bëri, duke zvogëluar lukthin që e ndryshoi tërësisht atë, por edhe për ndarjen nga i dashuri i saj.

Big-u në një intervistë për Prive ka treguar çdo gjë për lidhjen, por edhe ndarjen e saj. Ajo ndër të tjera ka thënë se ka qenë lidhje serioze e që ka zgjatur gati 1 vjet, por që gjërat nuk kanë shkruar siç ata kanë menduar. Prandaj sipas këngëtares kanë vendosur që të dyja palët t’i jepin fund.

Ndryshe ajo foli edhe për baladën e saj të fundit në bashkëpunim me Manin “Zemra e Ndalume”, për të cilën tha se nuk i dedikohet ish të dashurit të saj, por se kjo këngë ishte bërë shumë më herët.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!