PSG “bëhet hor”! Transferon  futbollistin 32 vjeçar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

PSG “bëhet hor”! Transferon  futbollistin 32 vjeçar

00:00 | 21 Gusht 2018

Ylli i Atletico Madrid , Filipe Luis, i ka kërkuar klubit që të lirojë atë që ai të transferohet  në PSG në verë, raporton Marca përcjell ORAinfo.

Kontrata e 32-vjeçarit skadon në fund të sezonit dhe ai ka një ofertë trevjeçare  nga ekipi i Ligue 1.

Kampioni ndërkombëtar i Brazilit, duke fituar me klubin e tij të UEFA Super Cup kundër Real Madrid, thuhet se ishte aventura e tij e fundit me ekipin spanjoll./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!