PSG – Bonucci, këtë nuk e ka pritur askush – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

PSG – Bonucci, këtë nuk e ka pritur askush

00:00 | 13 Korrik 2018

PSG e dëshiron ende Leonardo Bonuccin.

Skuadra franceze nuk ka heq dorë nga mbrojtësi italian, andaj e dëshiron transferimin e tij në këtë afat.

Milani po kalon nëpër një krizë financiare, andaj Bonucci është zhgënjyer nga projekti i tyre dhe mos-loja në garat e mëdha evropiane, kështu i ka hapur rrugë PSG-s, përcjell ORAinfo.

Klubi francez është i gatshëm që të mos kursej as centin e fundit që ta transferoj mbrojtësin italian, që tashmë iu ka hapur dyert për ta transferuar atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!