PSG me transferim ‘bombë’ nga Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

PSG me transferim ‘bombë’ nga Real Madridi

10:01 | 14 Korrik 2018

PSG e ka gjetur zëvendësuesin e Dani Alvesit.

Skuadra franceze do t’i ndaj rrugët në këtë verë më mbrojtësin brazilian, andaj kërkon që të gjej një zëvendësues për të.

PSG është duke tentuar që ta transferoj Dani Carvajalin nga Real Madridi, duke ofruar hiq më pak se 70 milionë euro, përcjell ORAinfo.

Madrilenët do të tentojnë që ta mbajnë në skuadër spanjollin, mirëpo një ofertë aq e majme, vështirë se mund të refuzohet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!