PSG nis negociatat për transferimin e Donnarummas – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

PSG nis negociatat për transferimin e Donnarummas

14:25 | 17 Prill 2018

Agjenti i mirënjohur Mino Raiola i ka ofruar klientit të tij Gianluigi Donnarumma që të transferohet te Paris Saint-Germain.

Sipas burimeve të “France Football”, kampionët e rinj të Francës dëshirojnë për të nënshkruar me 19-vjeçarin për të cilin priten të shpenzohen rreth 50 milionë euro, shkruan SYRI.

PSG gjithashtu po vëzhgon edhe portierin e Atleticos Jan Oblakin dhe atë të Chelseas, Thibaut Courtois.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!