PSG po e transferon njërin ndër portierët më të mirë në botë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

PSG po e transferon njërin ndër portierët më të mirë në botë

17:29 | 16 Maj 2018

PSG nuk e ka ndërmend të ndalet më transferime gjigante.

Klubi francez e ka prioritet Ligën e Kampionëve edhe pse në këtë sezon u eliminua nga Real Madridi.

PSG dëshiron të filloj ndryshim nga porta, pasi dëshiron që në verë ta transferoj Jan Oblakun nga Atletiko Madridi, përcjell ORAinfo.

Parisienët janë të gatshëm që të paguajnë 60 milionë euro për portierin slloven, që është cak edhe i disa klubeve të tjera./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!