PSG po e transferon yllin që e duan të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

PSG po e transferon yllin që e duan të gjithë

20:00 | 24 Prill 2018

PSG është dëshpëruar tej mase me eliminimin nga Liga e Kampionëve.

Klubi francez u eliminua nga Real Madridi, e që në këtë afat të verës dëshiron që të përforcohet dhe ta fitoj garën më të madhe në Evropë për klube.

PSG e ka bërë prioritet transferimin e yllit të Juventusit, Alex Sandro, që është cak edhe i shumë klubeve tjera, përcjell ORAinfo.

Klubi francez është i gatshëm që të ofroj 75 milionë euro për mbrojtësin brazilian, e që “Zonja e Vjetër” me gjasë do ta pranoj këtë ofertë të majme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!