PSG -Saint Eteinne, shënohet goli i parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

PSG -Saint Eteinne, shënohet goli i parë

21:24 | 14 Shtator 2018

Është shënuar goli i parë në Ligue 1 të Francës

Ka shënuar PSG me anë të Draxler në minutën e 22’të.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/sport/psg-shenon-golin-e-pare-kunder-saint-eteinne-576073/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!