PSG – St. Etienne, rezultat i thellë në fund – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

PSG – St. Etienne, rezultat i thellë në fund

22:39 | 14 Shtator 2018

PSG e ka shkatërruar Sain Etiennen.

Parisienët kanë fituar me rezultat të thellë prej 4 me 0 ndaj rivalit të Ligue 1, raporton ORAinfo.

Golin e parë për PSG-n e shënoi Draxler në minutën e 22, ndërsa Cavani e dyfishoi epërsinë në minutën e 49’ nga penalltia.

Golin e tretë e shënoi Di Maria në minutën e 76’, ndërsa Diaby e shënoi golin e fundit për PSG-n në minutën e 84’.

PSG-ja gjendet në vendin e parë me 15 pikë, ndërsa Saint Eitenne në vendin e 12 me gjashtë pikë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!