Publikohen formacionet zyrtare Francë-Belgjikë, ja yjet që kërkojnë finalen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Publikohen formacionet zyrtare Francë-Belgjikë, ja yjet që kërkojnë finalen

19:06 | 10 Korrik 2018

Sonte do të mësojmë finalistin e parë të Kupës së Botës 2018.

Me fillim prej orës 20:00, Franca e Belgjika luajnë për një biletë të finales së Moskës, përcjellë “Lajmi.net”.

Kombëtaret tani kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Franca: Loris, Pavard, Varane, Umtiti, Pogba, Griezmann, Giroud, Mbappe, Kante, Matuidi, Hernandez.

Belgjika: Courtois, Alderweireld, Kompany, Vertonghen, Witsel, De Bruyne, Fellaini, R. Lukaku, E. Hazard, Dembele, Chadli.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!