Publikohen formacionet zyrtare: Liverpool – Roma, shumë befasi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Publikohen formacionet zyrtare: Liverpool – Roma, shumë befasi

19:43 | 24 Prill 2018

Sfida fillon prej 20:45 në “Anfield”.

Liverpool dhe Roma zhvillojnë sonte gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Sfida fillon prej 20:45 në “Anfield”, përcjellë “Lajmi.net”.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Liverpool: Karius, Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Chamberlain, Salah, Mane, Firmino.

Roma: Alisson, Fazio, Manolas, Jesus, De Rossi, Strootman, Florenzi, Kolarov, Nainggolan, Under, Dzeko.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!