Publikohen formacionet zyrtare PSG – Saint Eteinne, mungojnë ‘yjet’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Publikohen formacionet zyrtare PSG – Saint Eteinne, mungojnë ‘yjet’

20:28 | 14 Shtator 2018

Sot në orën 20:45 Paris Saint-Germain do të presë në “Parc des Princes” skuadrën e Saint Etienne.

Kampionët në fuqi kanë një bilanc pozitiv pasi në 4 ndeshjet e para pozicionohen të parët me 12 pikë të grumbulluara, 3 më shumë se Dijoni i vendit të dytë.

Për këtë ndeshje Thomas Thuchel ka vendosur të lërë pushim disa prej “yjeve” të skuadrës përfshirë edhe Neymar pasi të mërkurën do të përballet me Liverpoolin në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Formacionet zyrtare:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!