Publikohen mesazhet…Bes Kallaku i ‘fiksuar’ pas Xhenit të BB9 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Publikohen mesazhet…Bes Kallaku i ‘fiksuar’ pas Xhenit të BB9

18:41 | 07 Dhjetor 2017

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. 

Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh.

Pavarësisht kësaj Xheni ndjek hap pas hapi zhvillimet në vend. Gjatë spektaklit të Këngës Magjike ajo ka postuar në rrjetet sociale pjesë nga humori i Bes Kallakut.

Dhe Besi nuk ka qëndruar asapak indiferent ndaj saj. Ai e ka falënderuar për publikimin, ndërsa ajo ja kthen ‘Je ma i miri.’

‘Rrofsh të rujt Zoti edhe un e kam qejf shum dialektin tënd, shqip e italisht bashkë. Si me qenë prej Laqi’ ja ka kthyer Besi me humor.

Deri më tani nuk ishim në dijeni të simpatisë së Besit për Xhenin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!