Publikohen pamje nga martesa e Glauk Konjufcës, vëmendja është tek velloja e gruas së tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Publikohen pamje nga martesa e Glauk Konjufcës, vëmendja është tek velloja e gruas së tij

11:43 | 25 Nëntor 2017

Glauk Konjufca prej vitesh është i njohur për kosovaret, fillimisht si aktivist i Vetëvendosjes e më pas edhe si deputet në Parlamentin e Kosovës.

Ai prej vitit 2011 është i martuar me Emira Bajçincën. Emria nuk është e panjohur për publikun kosovar.

Atë e keni parë në seriale vendore, ndërkohë është edhe studiuese e mediave, shkruan rtv21.

Glauku dhe Emira janë martuar në një ceremoni private.

Nëpër rrjete sociale ende qarkullojnë fotografitë e tyre si nuse e dhëndër. Çifti janë prindër të një vajze e cila tani ka dy vjet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!