Publikohen pamje të Elitës duke vallëzuar me vello të bardhë, ju ‘shkrinë’ sa bukur duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Publikohen pamje të Elitës duke vallëzuar me vello të bardhë, ju ‘shkrinë’ sa bukur duket

23:47 | 21 Shtator 2018

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko sonte po e kurorizojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan ORAinfo.

Në një ambient më shumë të ftuar, shumica prej tyre ftyra të njohura publike Elita dhe Gjiko po i japin fundë beqarisë.

Pamje të shumta janë publikuar nga atmosfera që po mbretëron në dasmë, e ne tani ju sjellim edhe momentin kur Elita doli për të vallëzuar/ORAinfo/

Për më shumë shikojeni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!