Publikohet klipi i ri i Era Istrefit, skena ‘intime’ me një zezak – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Publikohet klipi i ri i Era Istrefit, skena ‘intime’ me një zezak

20:04 | 17 Korrik 2018

Era Istrefi sapo ka sjell projektin e ri.

“Prisoner” titullohet kënga e re e Erës së cilës ia ka bashkangjitur edhe videoklipin të realizuar në Xhamajka, shkruan lajmi net. Kjo këngë e saj ka një klip të veçantë nën përkujdesjen e Ultra Music. Pritet që të pëlqehet nga publiku dhe fansat e shumtë të këngëtares.

Nga ana tjetër, Era shkëlqeu në Kampionatin Botëror me këngën zyrtare “Live it up” me Will Smith dhe Nicky Jam.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!