Publikohet momenti i arrestimit të bosit të drogës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Publikohet momenti i arrestimit të bosit të drogës

09:40 | 14 Qershor 2018

Policia e Lituanisë ka arrestuar bosin e drogës i cili ka jetuar një jetë “fantazmë “ për shtatë vitet e fundit.

Britaniku James Mulvey ndryshe i njohur i “pakapshmi” është arrestuar në një hotel, duke përdorë një emër të rrem.

42-vjeçari, me origjinë nga Solihull në Birmingham, jetoi një jetë luksoze me makina sportive dhe ora të modës së fundit, ndërsa jetonte në arrati dhe deri sa fitonte rreth £ 75,000 në javë.

Kurse, tabloidi britanik “The sun”, ka publikuar momentin e arrestimit të James Mulvey i cili nga droga ka fituar 40 milion £.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!