Publikohet momenti kur Blero i propozoi Afronës, reagimi i saj do t’iu lë gojëhapur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Publikohet momenti kur Blero i propozoi Afronës, reagimi i saj do t’iu lë gojëhapur

21:10 | 12 Tetor 2017

Janë çifti më i komëntuar e njëkohësisht edhe më simpatik në mediat kosovare. Afrona edhe pse nuk ka famë me profesion, ajo ia kalon Bleros për tërheqje të vëmendjes mediative, përcjell ORAinfo.

Së fundi në rrjetet sociale është publikuar një video ku Blero e surprizoi atë live në emision.

Reagimi i Afronës është ai që iu befason./ORAinfo/

Si shpesh pi bjen mu bo romantik ?#albania #kosova #couplegoals #couple

A post shared by Llafe Tgrave (@llafe_tgrave) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi