Publikohet torta gjigante dhe përrallore e ditëlindjes për motrën e Adelinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Publikohet torta gjigante dhe përrallore e ditëlindjes për motrën e Adelinës

20:38 | 20 Tetor 2018

Motra e këngëtarë së njohur Adelina Tahirit sonte ka ditëlindjen.

E për këtë familja janë përkujdesur që të organizojnë një festë shumë të bukur, shkruan ORAinfo.

Adelina ka publikuar disa pamje nga kjo festë, ku duket se do të jetë madhështore.

Ajo gjithashtu ka zbuluar edhe tortën e ditëlindjes e cila është shumë e bukur.

Një tortë e tillë, do t’i pëlqente ҫdokujt. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!