Publikon foto me djalin, çfarë ka ndodhur me fytyrën e Adelinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Publikon foto me djalin, çfarë ka ndodhur me fytyrën e Adelinës

11:26 | 14 Mars 2018

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës, shkruan ORAvip.

Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë, duke marrur kështu një rol në serialin vendor “O sa mirë”, si drejtoresha e kësaj shkolle.

Tashmë ajo është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme e shumë prej tyre që kanë të bëjnë me djalin e saj Uliksin.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi me djalin, por fytyra nuk po i duket dhe aq mirë…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi