Pulikohen formacionet zyrtare: Dortmund – Eintracht Frankfurt – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Pulikohen formacionet zyrtare: Dortmund – Eintracht Frankfurt

20:43 | 14 Shtator 2018

Sot në orën 20:30 Borussia Dortmund pret skuadrën e Eintracht Frankfurt në duelin e vlefshëm për javën e katërt të Bundesligës.

Në këtë ndeshje skuadra nga Dortmund do të startojë me formacionin e saj më të mirë, ndërsa fituesi i Kupës se Gjermanisë sezonin e kaluar po ashtu është gati për këtë sfidë.

Ja formacionet zyrtare:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!