Punë e kryer ! Barcelona e transferon zëvendësuesin e Neymarit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Punë e kryer ! Barcelona e transferon zëvendësuesin e Neymarit

14:22 | 11 Tetor 2017

Barcelona është e gatshme të bëjë një tjetër ofertw për yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka konfirmuar CEO i klubit Oscar Grau, edhe pse ardhja e tij do të vijë me një kosto të madhe, transmeton ORAinfo.

Barcelona dështoi ta transferonte 25-vjeçarin e Brazilit në afatin e verës, me vetë Coutinhon duke u përpjekur për të detyruar një marrëveshje duke u thënë Reds që ai donte të largohet.

Një transferim nuk arriti të materializohej, pasi Liverpool menjëherë hodhi poshtë të gjitha ofertat nga Barca para përfundimit të afatit të transferimit.

Tani Barcelona ka pohuar se është e gatshme ta transferojë prapë yllin brazilian, i cili kohë më parë kishte shprehur dëshirën e tij për të kaluar të gjiganti spanjoll./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!