Punë e kryer…! Kësaj skuadre do t’i takojë Dembele – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Punë e kryer…! Kësaj skuadre do t’i takojë Dembele

22:13 | 16 Prill 2018

Intervistuar nga Téléfoot, Ousmane Dembélé mohoi thashethemet për një largim  të mundshme ndaj Barcelonës, përcjell ORAinfo.

“Unë kam nënshkruar një kontratë pesëvjeçare dhe do të qëndroj për një kohë të gjatë në Barcelonë, nuk dua të largohem pas vetëm një viti”, ka thënë Dembele.

Ishte përfolur se ai do ta bënte një transferim drejt Arsenalit, por që këto lajme në mënyrë të ashpër i ka mohuar vetë futbollisti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!