Punë e kryer! Kësaj skuadre do t’i takojë Persic – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Punë e kryer! Kësaj skuadre do t’i takojë Persic

23:45 | 16 Korrik 2018

Ylli i Interit Ivan Perisic ka folur  hapur për të ardhmen e tij në një intervistë të fundit duke treguar se do të i takojë Interit përcjell ORAinfo.

Ai tha: “Unë jam si Cristiano Ronaldo, faleminderit për komplimentet, deri më tani kam menduar për Kroacinë, tani do të pushoj, do të kthehem të përqendrohem te Interi”.

“Fat i mirë për djemtë që tashmë kanë filluar të punojnë. Ne shpresojmë të bëjmë gjëra të mira këtë vit, sepse ne luajmë në Ligën e Kampionëve”, ka thënë Perisic./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!