Punë e kryer! Ky është ekipi i ri i Eriksen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Punë e kryer! Ky është ekipi i ri i Eriksen

16:00 | 13 Qershor 2018

Barcelona mund të përdorë interesin e Tottenhamit në Rafinha për të siguruar nënshkrimin e Christian Eriksen pohon Sport,përcjell ORAinfo.

Rafinha kaloi gjysmën e dytë të sezonit në huazim në Inter, por skuadra e Serie A nuk ka aktivizuar opsionin e tij të blerjes prej 35 milionë eurosh .

Mesfushori nuk është pjesë e planeve të Barçës, kështu që katalanasit mund të përdorin interesin e Spurs te Rafinha dhe ta përfshijë atë si pjesë e një marrëveshjeje për të vendosur Eriksen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!