Punë e kryer! Ky transferim iu ka dashur Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Punë e kryer! Ky transferim iu ka dashur Interit

20:44 | 17 Maj 2018

Interi po kërkon që të bëjë disa transferime në afatin e verës.

Nëse skuadra italiane kualifikohet për në Ligën e Kampionëve, atëherë me gjasë do të bëjë disa transferime të mëdha.

Lojtari i parë që po e kërkon Interi ta transferoj në verë, është mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, përcjell ORAinfo.

Skuadra italiane do ta transferoj mesfushorin gjermane, vetëm nëse kualifikohet në Ligën e Kampionëve, pasi e di se lojtari do të refuzonte të transferohej tek ata./ORAinfo/

Image result for gundogan

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!