Punë e kryer! Pastore tek gjiganti evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Punë e kryer! Pastore tek gjiganti evropian

22:11 | 13 Qershor 2018

Javier Pastore po i jep fund dilemës për të ardhmen e tij.

Mesfushori argjentinas ka kohë që është i lidhur me një largim nga PSG-ja, andaj në verë duket se do të ndodh.

Javier Pastore është cak i disa skuadrave, mirëpo Interi është ende në garë për transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Skuadra italiane me gjasë do ta mbyll transferimin e mesfushorit argjentinas në këtë afat për një shumë rreth 25 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!