Puntini deshi ta mbyste, rrëfimi i dhimbshëm i modeles 30 vjeçare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Puntini deshi ta mbyste, rrëfimi i dhimbshëm i modeles 30 vjeçare

10:52 | 19 Shtator 2018

Modelja 30-vjeçare nga Rusia, Ana Shapiro, pretendon se presidenti Vladimir Putin deshi ta mbyste atë.

Ajo tha se ishte në qendër të një komploti të helmimit në Salisburg, ku pësoi bashkëshorti i saj Alex King, 42 vjeç, shkruan “The Sun”.

Ajo tha se gjeti bashkëshortin e saj duke shkumuar nga helmimi që ia bënë kolegët e Putinit, transmeton Indeksonline.

Anna beson se ajo ishte në shënjestër të porositësve të presidentit rus, Vladimir Putin për ta mbytur atë.

“Unë isha në shënjestër nga kolegët e Putinit. Ata më duan në botën tjetër, sepse unë e kundërshtoj Putinin dhe ia kam kthyer shpinën në vendin tim. Rusia është e aftë të bëjë gjithçka”, ka thënë ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!