Qëndresa blen dhuratën e parë për bebin e saj, ajo është gjigante – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Qëndresa blen dhuratën e parë për bebin e saj, ajo është gjigante

17:22 | 10 Gusht 2018

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Qëndresa dhe Labi tashmë janë në pritje të një fëmije i cili do të vije në jetë së shpejti.

E sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet një arush i madh lodër.

A thua është kjo një dhuratë për bebin e saj!?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!