Qëndresa shtatzënë, Labi e le vetëm, del në kafe me këtë person – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Qëndresa shtatzënë, Labi e le vetëm, del në kafe me këtë person

18:37 | 14 Shtator 2018

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAvip.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Labi, i cili sot ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me këngëtarin e njohur, Korab Jetishi.

Labi po vazhdon të merret me punët e tij në televizion.

Ndryshe ai dhe Qëndresa së shpejti do të bëhen prindër./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!