Qëndresës i vjen shoqja e ngushtë në shtëpi, ajo e pret me tavolinën plotë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Qëndresës i vjen shoqja e ngushtë në shtëpi, ajo e pret me tavolinën plotë

21:52 | 19 Tetor 2018

Qëndresa është nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi.

Ajo është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohet shumë e zonja.

Zonja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ardhur shoqja e saj të cilën e priti me kafe e me tavolinën plotë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!