Qëndron Kastrati ‘kopjon’ Shpend Ahmetin për kiflet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Qëndron Kastrati ‘kopjon’ Shpend Ahmetin për kiflet

17:38 | 06 Nëntor 2018

Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati ka ‘kopjuar’ për kiflet kreun e partisë së tij, njëherësh kreun e Prishtinës, Shpend Ahemtin.

Komuna e Kamenicës që udhëhiqet nga Qëndron Kastrati ka parashikuar të shpenzojë afër 482 mijë euro për furnizim me shujta për nxënësit, shkruan ORAinfo.

Kjo komunë për këtë gjë madje ka përzgjedhur edhe kompaninë që do të furnizojë me shujta për nxënësit.

Njoftimi për dhënien e kontratës për furnizim me shujta në KRPP është bërë dje.

Ndryshe, Qëndron Kastrati është nënkryetar i PSD-së dhe tashmë ka prishur koalicion me Lëvizjen Vetëvendosje me të cilën kishte garuar për kreun e kësaj partie. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!