Qeveria do të ndajë 30 milionë euro për aeroportin “Adem Jashari” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Qeveria do të ndajë 30 milionë euro për aeroportin “Adem Jashari”

23:05 | 09 Janar 2017

Kështu ka deklaruar ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku.

Ai ka treguar se ky projekt është paraparë në vitin 2014, ndërsa këto mjete nuk janë paraparë në kontratën e koncesionimit, derisa ka thënë se këtë punë duhet ta përfundojë Ministria e Infrastrukturës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!