Raiola shokon Milanin me vendimin për Donnarumman – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Raiola shokon Milanin me vendimin për Donnarumman

09:48 | 17 Prill 2018

Agjenti Mino Raiola ia ka ofruar klientin e vet Gianluigi Donnarumma gjigantit francez Paris Saint-Germain, raporton France Football.

Fituesi i Ligë 1 mendohet se do të jetë zëvendësues i portierit Alphonse Areola, dhe ylli 19-vjeçar i Milanit shihet si kandidati më i përkryer për ta zërë vendin e tij, transmeton Express.

Megjithatë, PSG-ja ka vëzhguar edhe portierë tjerë, përfshirë Jan Oblakun e Atletico Madridit, Alissonin e Romës dhe Thiabut Courtois e Chelseat.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!