“Rakitic nuk do të pensionohet tek Barcelona” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

“Rakitic nuk do të pensionohet tek Barcelona”

16:12 | 18 Tetor 2016

Ish-lojtari i skuadrës spanjolle ka deklaruara se bashkëkombasi dhe miku i tij do të pensionohet tek Sevilla, transmeton ORAinfo nga Mundo Deportivo.

Dragutinoviç deklaroi se Rakitivc e ka blerë një shtëpi afër Sevilas, dhe pas disa sezoneve ai do të rikthehet tek skuadra ku bëri emër.

“Rakitic bleu një shtëpi në Sevilla dhe shumë shpejtë do ta shohim aty. Ai ende e dashuron skuadrën e Sevillës dhe nuk mendon të pensinohet tek Barcelona, por tek Sevilla”, ka thënë Dragutinoviç.

“Në përzgjedhjen e tij ka rëndësi të madhe edhe gruaja e tij, Reachel, e cila shumëicën e vendimeve i merr ajo, dhe dëshira e saj është që të rikthehet një ditë tek Sevilla, në shtëpinë e tyre”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!