Ramos e Kroos mund ta thyejnë sonte rekordin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Ramos e Kroos mund ta thyejnë sonte rekordin e madh

18:14 | 15 Gusht 2018

Sergio Ramos dhe Toni Kroos mund të thyejnë sonte një rekord të madh.

Dyshja e Real Madridit do të luajnë ndaj Atletiko Madridit në Super Kupë, andaj e kanë shansin që ta thyejnë një rekord të madh.

Nëse Ramos dhe Kros e fitojnë Super Kupën, atëherë do të bëhen lojtarët më të trofeshëm në Kupat Internacionale, përcjell ORAinfo.

Paolo Maldini, Dani Alves dhe Andres Iniestas, kanë 13 trofe, aq edhe sa kanë dysja e madrilenëve, andaj sonte ata mund ta kalojnë atë numër, nëse triumfojnë ndaj Atletikos./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!