Raportohet një i zhdukur në Skenderaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Raportohet një i zhdukur në Skenderaj

12:17 | 05 Gusht 2018

Policia ka njoftuar për zhdukjen e një personi.

Sipas raportit të Policisë, një qytetar nga Likoci i Skenderajt është ankuar se vëllai i tij është është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij.

Personi nuk është parë që nga data 2 gusht. Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!