Raportohet për një vdekje të dyshimtë në Gjilan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Raportohet për një vdekje të dyshimtë në Gjilan

11:00 | 08 Tetor 2017

Është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Gjilan.

Sipas raportit policor, viktima mashkull dyshohet se në rrethana të panjohura ka qëlluar vetë veten me armë zjarri dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ku pasi ka arritur në QKUK ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje është gjetur një pistoletë me shtatë copë fishekë dhe një gëzhojë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!